укррус

Телефони у Дніпрі

  • (050) 420-82-42
  • (067) 565 79 02
  • (096) 77-49-490
всі телефони

Готуватися до літа краще заздалегідь

Дорогі наші теперішні і майбутні клієнти!! Якщо ви плануєте свій літній відпочинок з малюком і думаєте про майбутні збори як про щось дуже складному, не переживайте!

Дорогі наші теперішні і майбутні клієнти!! Якщо ви плануєте свій літній відпочинок з малюком і думаєте про майбутні збори як про щось дуже складному, не переживайте! Або ж навпаки - до вас приїжджають гості з дитиною? Прокат дитячих товарів полегшить будь відпустку з малюком! Не потрібно витрачати час, гроші і сили на покупку того, чого у вас немає, а потребутеся зовсім не надовго - автокрісла, ліжка-манежу, радіоняні або легкої коляски-тростини. У нашому асортименті все це є для вас.


Крім того, поспішаємо повідомити вам, що у нас будуть нові надходження літніх товарів перед початком літа: колясок, автокрісел і ліжок-манежів. Якщо хочете бути першими, стежте за акціями та новинками на нашому сайті!

І звичайно ж, головна порада - краще бронюйте необхідні для вас товари заздалегідь! Ми відкладемо для вас вподобані товари і вам не доведеться перед поїздкою в поспіху шукати так необхідну коляску або автокрісло.

ваш Baby Service Дніпропетровськ :)