укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565 79 02
  • (050) 420 82 42

Декількі слів про прокат Baby Service

Трохи про нас

Служба прокату Baby Service – перша офіційна служба прокату дитячих товарів в Україні. Досвід роботи Baby Service веде свій звіт з 2005 року, з того часу утворилася міцна команда партнерів у багатьох містах України. У будь-якому місті вам професійно підберуть і нададуть те, що буде найкращим для вашого малюка та необхідним для молодої мами.

Щасливе материнство – це перш за все, звичайно, здорова дитина. Але дуже важливо, щоб молода матуся почувала себе добре, щоб турбота про малюка приносила радість і тільки тоді можна насолодитися справжнім щастям материнства. Здоров'ям забезпечити малюків можуть лише батьки, а от урізноманітнити життя малюків, подарувати їм щасливі моменти, а молодих матусь забезпечити всім необхідним службі прокату Baby Service під силу.

Безліч дитячих товарів, часом непосильні для жодного сімейного бюджету. Але це зовсім не означає, що дитину доведеться позбавити радості перебування в хорошій гойдалці або сміху від гри в стрибках. Це все та багато іншого можна брати напрокат у службі прокату Baby Service. Прокат вигідний і зручний, адже немає необхідності купувати дорогі товари, які потрібні на короткий термін. Та й не завжди куплена вами річ припаде до душі малюкові. І що тоді робити? Прокат товарів зводить такі ризики до мінімуму, натомість дає максимум можливостей для різнобічного розвитку за раціональних фінансових вкладень.

Ваги, молоковідсмоктувач прийдуть на допомогу для контролю набору ваги та легкості годівлі в перші місяці життя.

Гойдалки, шезлонги та килимки, що розвивають, не тільки прискорять розвиток, захитають, розважать малюка, а й знайдуть молодій мамі вільний час.

Автокрісла, ліжка-манежі, коляски та радіоняні будуть незамінними супутниками у будь-якій поїздці для юних мандрівників.

Розвиваючі та навчальні іграшки, яких у прокаті безліч, допоможуть малюкові пізнавати наш цікавий світ!

Baby Service у Дніпрі - це Олена та Катерина. Ми маємо достатній досвід роботи з малюками та на особистій практиці знаємо, коли та чим потрібно користуватися, щоб малюки розвивалися гармонійно! Ми з радістю проконсультуємо та підберемо для вас найкращі товари!

Ваш Baby Service)