укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Оренда дитячих шезлонгів у Дніпрі - Baby Bjorn, Fisher Price

Життя мами після народження малюка міняється кардинально. Всі свою увагу і турботу вона дарує своїй дитині. Вона готова його носити на руках, бігти ліжечку, коли малюк заплаче, заколисувати, коли
він ніяк не хоче засинати. Але ж мама ще й дружина, і донька, і подруга, і колега, і кухар, і домробітниця. Мама - багатофункціональна і деколи їй хочеться і собі коханій приділити трохи часу. Як же можна поєднати все це, при цьому, не випускаючи з уваги своє чадо.

Шезлонг, або крісло-гойдалка - дуже допоможе нашій мамі. А прокат дитячих товарів Baby Service в Дніпропетровську допоможе розібратися, який шезлонг краще підійде вашому сонечку.

Шезлонги Сhicco Dreams і Цікавий Равлик Fisher Price підійдуть малюкам від народження.
Вони мають жорстку раму і декілька положень спинки, включаючи горизонтальне. Завдяки напівкруглим ніжкам ці моделі будуть розгойдуватися, як крісло-гойдалка.

Інші моделі, такі як Веселі звірята Fisher Price, Мавпочка Fisher Price, Шльопай і грай Fisher Price краще використовувати з 2,5-3 місяців. Під вагою дитини вони пружинять і малюк погойдується в них при найменшому русі.

Всі шезлонги обладнані функцією «вібро», що дозволяє легше заспокоїти малюка.
Ремені безпеки надійно закріплять немовляти, а дуги з активними іграшками і свето-музичними ефектами не залишать байдужим ваше маленьке диво.

З такою швидкістю, з якою дитина змінюється в перший рік життя, він вже не буде мінятися ніколи. І ось уявіть, скільки всього нового, незвіданого і захоплюючого відбувається для нього кожен день. Чи варто обмежуватися одним шезлонгом або однієї качелькою? Baby Service представить Вам унікальну можливість спробувати різноманітні моделі шезлонгів і вибрати улюблену гойдалку.