укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565 79 02
  • (050) 420 82 42

Оренда фотолампи для лікування жовтянки новонароджених

Фотолампи для лікування жовтяниці новонародженого – це те, про що мріють батьки мати вдома, проходячи сеанси фототерапії у пологовому будинку. То навіщо перебувати зайві дні з малюком у лікарні, якщо можна орендувати лампу від жовтяниці та комфортно користуватися нею вдома? Жовтяниця новонародженого - явище фізіологічне, проте вимагає контролю.

 

Прокат ламп від жовтяниці новонародженого у Дніпрі подобово, мінімальний термін оренди – 3 доби. В асортименті лампи з можливістю фіксації на ліжечку або на підлогу - на штативі. Усі лампи мають лічильник, щоб контролювати тривалість сеансів.

 

Бактерицидні (безозонові) лампи використовуються для знезараження повітря та поверхонь у приміщенні, стерилізації предметів та медичних інструментів. Нейтралізують основну частину таких мікроорганізмів, як віруси, бактерії, пліснява, грибки.

Просте використання лампи дозволяє легко дезінфікувати приміщення. За 1 годину дезінфікується 20 кв. Бактерицидна ультрафіолетова лампа також дезінфікує воду, інактивує віруси.

Ми пропонуємо безозонову бактерицидну лампу. У процесі її роботи не виробляється озон, і після її роботи можна не провітрювати приміщення.

Лікування простудних вірусних захворювань, як правило, починається із застосування ліків, але якщо застосовувати інгалятори, бактерицидні лампи та підтримувати чистоту та правильну вологість у приміщенні, то одужання настане значно швидше!

Будьте здорові завжди!