укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

прокат дитячих товарів та іграшок в Дніпропетровську, Baby Service

Для чого брати дитячі іграшки напрокат?

Дитячі іграшки бувають різними - красивими і не дуже, якісними або дешевими і ненадійними. Яка іграшка дійсно зможе привернути увагу вашого малюка точно вам ніхто не скаже. Зате з упевненістю ми можемо стверджувати, що дитячі іграшки взяті у нас напрокат - це найкраще вкладення в дитяче дозвілля та розвиток. Адже не потрібно купувати, ворожити - сподобається чи ні, потім складувати.

Проста арифметика і знання цін на дитячі товари сміливо підкажуть вам, що за 300 грн ви купите  максимум 1 гарну іграшку для дитини. Дуже ймовірно, що маляті вона набридне вже через 2 дні. Що давати і як розвивати ваше улюблене чадо - вирішувати вам. Але прокат дитячих іграшок з бюджетом у ті ж 300 грн надасть вашій дитині 4-5 різних іграшок на 4-5 місяців соотвественно.

Дитячі розвиваючі іграшки відрізняються від звичних нам іграшок наявністю такого корисного властивості як розвиваючі елементи. Будь-якому малюкові завжди є що розвивати в будь-якому віці. Будь то тактильні навички, зорові рефлекси, пізнання світу звуків, кольорів і геометричних фігур - адже для маленькго чоловічка стільки цікавого в цьому світі належить дізнатися.

Розвиваючі іграшки світових брендів - Chicco, Tiny Love, Fisher Price, Bright Starts наповнені новітніми технологічними розробками, які, зрозуміло, корисні для розвитку дитини, унікальними добірками інтресних ігрових елементів, якісними та безпечними матеріалами.

Крім того, урізноманітнити розвиток малюка, ви зможете взявши в оренду розвиваючі тематичні або музичні іграшки. Ваш малюк любить співати або слухати веселі мелодії? Тоді музичний столик Fisher Price Весело з друзями дозволить вдосталь насолодиться звучанням мелодій і уявити з себе справжню зірку естради. Вивчити премудрості куховартсва і складності професії кухаря зможе суперцікавий комплект від Fisher Price Кухня. Не тільки для хлопчиків, але і для дівчаток - майбутніх водіїв знадобляться знання та знайомство зі звуками справжнього атвомобіля в розвиваючій іграшці Вправний водій Chicco. Всіх іграшок та їх особливостей не перерахуєш, так, напевно цього і не потрібно. Просто приходьте в наш офіс самі або з малюком і вибирайте вподобану розвиваючу іграшку напрокат!!