укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565 79 02
  • (050) 420 82 42

БІЗІБОРДИ

Дитина сама вибирає, що їй цікавіше зараз, кожен малюк намагається задовольнити природну допитливість. І якщо ми вважаємо, що дитина не грається/не любить іграшки, то це говорить лише про те, що це ми – батьки, неправильно їх підбираємо. Це для нас немає нічого цікавого в липучці, кнопці на куртці або кришечці до пляшки, а у будь-якої "нормальної" дитини це викликає захоплення. Саме це лежить в основі методики Монтессорі – свобода пізнання.

 

Бізіборд це:

- найкраща розвиваюча іграшка

- розвиваюча іграшка, яка коштує кількох за кількістю захоплення та інтересу

- розвиток дітей з інтересом за методикою Монтессорі.

Дитині для розвитку необхідний максимальний контакт із навколишнім світом, тобто практика. А розповідати дитині про те, що можна, а що не можна і які наслідки – практично марно. Одна з переваг методики Монтессорі це те, що дитину не потрібно ні до чого примушувати, адже малюк сам намагатиметься пізнати і випробувати щось нове.

 

Батьки повинні лише створити умови та обставини, за яких дитина буде гармонійно, природно пізнавати цей світ. Часом, в умовах сучасної швидкості життя та в габаритах звичайної квартири весь день ловити дитину, яка пізнає світ і розвиває свою моторику на прикладі відкриття комода – небезпечно та й складно. Максимум користі і ефекту буде від тих ігор, в які дитина грає не з примусу. Бажаєте, щоб ваш малюк радував вас раннім розвитком, пропонуйте, що його захоплює, захоплює! І рахунок можна вивчити до 2-3 років, якщо поставити собі за мету, за умови грамотно підібраного формату.