укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

РОЗВИВАЮЧІ КИЛИМКИ

Що розвивають розвиваючі килимки?

    Розвиток тактильного сприйняття малюка неможливо представити без навичок дрібної моторики, а в цьому допоможуть розвиваючі килимки. У нашому прокаті в наявності розвиваючі килимки кращих світових проізводітедей - ТМ Tiny Love, Fisher Price. "Навіщо брати килимок напрокат?" - Ви запитаєте. Якщо ви купите килимок, то швидше за все, ваш малюк буде знати тільки один килимок. А оренда розвиваючого килимка дозволить урізноманітнити життя крихітки різними килимками, оптимально підходящими до його віку.

    Всі килимки мають трьохмірно-просторову форму з округлими пересічними арками, а бортики килимка можна підняти і закріпити за допомогою кнопок. «Ефект арок» допомагає розслабитися крихітці, забезпечуючи візуально безпечний простір - це нагадує маляті про перебування в затишному маминому животі.

    Розвиваючі килимки цікаві діткам від 1 місяця. У цьому возресте вони вчаться фіксіроватьс виття погляд. У килимку це особливо зручно, адже перед малюком стільки яскравих, красивих предметів на різній, і головне безпечній відстані. Трохи пізніше, з 2 місяців, маляті вже цікаво лежати на животику і тягнутися ручками до стрічок, шарудити вставками, іграшкам, що перед ним. У 3 місяці ваш малюк вже сміливо може перевертатися із спини на животик, а як не перевертатися, адже навколо стільки цікавих штучок, які обов'язково потрібно доторкнутися!! Вашому маляті 4 місяці? Самий відповідний час, щоб зацікавити малюка тянутьсяі вистачати іграшки, щоб гратися світловими і звуковими панельками, бити по них долоньками і ніжками. Коли малюк тільки намагається сидіти, в килимку це теж цікавіше робити. Список можна продовжувати нескінченно. Що зможе ваш малюк в килимку ви дізнаєтеся, якщо візьмете розвиваючий килимок напрокат у нас!