укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565 79 02
  • (050) 420 82 42

Манежі для подорожей та гри - оренда / прокат у Дніпрі

Манеж - пересувна ігрова кімната для крихти, в якій можна залишити дитину в безпеці.

Як правило, манежі виконані зі шкірозамінника і прозорої сітки, які натягнуті на каркас. Манежі бувають різної форми - круглі, квадратні, прямокутні або овальні. Найбільш поширені квадратні манежі, вони складаються книжкою і за непотрібністю можуть займати менше місця.

У нашому прокаті є манежі кращих виробників. Стійкі, надійні, виконані з якісних і безпечних матеріалів - це головні вимоги батьків. Але й про вимоги головних користувачів - малюків - не варто забувати. Чим більше манеж, чим просторіше в ньому дитині, тим імовірніше, що маляті там сподобається, а значить, у мами можуть звільнитися і час, і руки! Ми з легкістю зможемо надати вам напрокат манежі, відповідні саме таким вимогам!

 Ви не впевнені, буде ваш малюк сидіти в манежі чи ні? Взявши напрокат манеж, ви дізнаєтеся це, при цьому не витратите зайвий час і гроші. Або ви не хочете купувати якісний, а значить і дорогий манеж на ті 2-3 місяці, які будете ним користуватися - теж не біда! Оренда манежу в нашій службі вирішить цю проблему. Ви не витратите зайвий час на пошуки, покупку і роздуми куди ж подіти цю «кімнату». А зекономлені вами при прокаті гроші завжди знайдуть своє використання)