укррус

Телефони у Дніпрі

  • (050) 420-82-42
  • (067) 565 79 02
  • (096) 77-49-490
всі телефони

ЛІЖКА-МАНЕЖІ

Ліжко-манеж являє собою суміш ліжка і манежу. З одного боку - має прямокутну форму (найчастіше), як ліжко, з іншого - це зручний майданчик для ігор малюка з такими сітчастими боковинами як в манежі.

Ліжка-манежі можуть дуже компактно складатися, вони незамінні в подорожах, адже з одного боку - зручно перевозити, але в теж час це повноцінне спальне дитяче місце для діток до 3 років або до 15 кг.

Виконаний з матеріалів, що лекго мити, з коліщатками або без, з можливістю відкривати бічні сторони, з двома рівнями висоти або з одним - у нашому прокаті ви знайдете найзручніші товари ти ті, що підходять саме до ваших вимог. У нашому прокаті - найбільший в Дніпропетровську вибір ліжок-манежів!

Якщо ви плануєте поїздку з малюком або, може, до вас приїжджають в гості з малюком, то оренда ліжка-манежу виручить вас, адже цим можна користуватися, не купуючи.

Трапляється, що манежем користуватися незручно, і тоді на заміну йому можна взяти в оренду ліжко-манеж. Через свою прямокутної форми і компактного складання, ліжко-манеж зможе розташуватись навіть в невеликих просторах.

А якщо ви збираєтеся в подорож, то взявши напрокат ліжко-манеж, ви вирішите одночасно 2 проблеми - де дитині спати і як це перевезти. Вам також можуть знадобитися легкі і компактні коляски, зручні радіоняні, а безпеку малюка в дорозі забезпечить автокрісло.