укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Стрибуцні напрокат в Дніпропетровську

Якихось надцять років тому ми навіть не могли собі уявити яке розмаїття дитячих товарів чекає нашого малюка і як нам, бідним батькам, у всьому цьому розібратися. Що і для чого потрібно, наскільки довго і найголовніше - сподобатися чи нашу скарбу або буде припадати пилом у кутку за непотрібністю. Служба прокату дитячих товарів Baby Service відстежує новинки світових виробників і з задоволенням ділиться з вами, наші дорогі мами і тата.

Компанія Fisher Price - світовий лідер товарів для дітей, і одне з недавніх її винаходів - стрибуни.

Дизайнерам, ортопедів, психологам було поставлено завдання - придумати повністю безпечну конструкцію, де б дитина могла стрибати і грати одночасно, і не було кріплень до стелі, стіни або дверного отвору. І що ви думаєте - вийшло!

Вийшло ціле розважальне шоу плюс феєрверк емоцій для всієї родини. Та хіба можна залишитися байдужим, коли ваш карапуз скаче і верещить від радості!

А скільки всього цікавого і захоплюючого на ігровій панелі - працюють пальчики, розвивається дрібна моторика, музика в такт стрибків розвиває слух дитини, іграшки зверху стимулюють тягнутися до них і розвивати координацію рухів. Сидіння стрибунців досить глибоке і надійне і обертається на 360о.

Звичайно, можна рішуче вирішити і купити своєму чаду стрибуни за 1500 грн. А можна подумати і просто взяти в оренду на 1-2 місяці. Повірте, більше вони не знадобляться, заодно і перевірите - чи підійдуть вони вашому і нашому розбірливому клієнту.

Прокат дитячих товарів Baby Service ні в якому разі не намагається нав'язати Вам ту чи іншу річ. Ми просто намагаємося дати Вам максимум об'єктивної інформації про дитячі товари. А рішення будете приймати ви, шановні батьки.

Отже, плюси стрибунців:

  • Малюк вчиться керувати своїм тілом, координувати свої рухи
  • Стрибуни - своєрідний тренажер, де тренуються м'язи спини і ніг дитини
  • Стрибки зміцнюють вестибулярний апарат маленької людини
  • Малюк вчиться координації в просторі, визначенням, де знаходиться той чи інший предмет
  • Дитина вивчає світ навколо себе, що значно розширює горизонти пізнання
  • Стрибуни приносять масу задоволення Масик, а мамі - вільний час і впевненість, що дитина в безпеці
  • Але одночасно треба пам'ятати, що не можна залишати малюка в стрибуни на тривалий час.


Не можна використовувати стрибуни, коли у малюка порушення опорно-рухового і він ще не може сидіти самостійно.

Якщо ви зважили всі за і проти і вирішили побалувати свого непосиду то, повірте. оренда стрибунців - саме розумне рішення.
Зростайте і стрибайте разом з нами.

Ваш Baby Service.