укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Прокат дитячих автокрісел | оренда у Дніпрі

Тільки в автокріслі дитина перебуває в безпеці при русі автомобіля. Як би не хотілося взяти малюка мамі на руки, краще всього, якщо дитина з самого раннього віку звикне до «свого» місця в автомобілі.

 Для діток від народження призначені дитячі автокрісла категорії 0 +. У таких автокріслах малюк знаходиться в напівлежачому стані, немає навантаження на хребет. Автокрісла категорії 0+ найчастіше кріпляться ременями безпеки автомобіля і встановлюються проти ходу руху. Часто такі автокрела використовуються як переноски. У них маля зможе комфортно спати або знаходиться як в шезлонгу і поза автомобілем. Автокрісла 0 + не має сенсу купувати, тому вони потрібні зовсім на нетривалий термін: з 2 місяців (до цього віку малюків перевозять в люльці) до моменту поки дитина сама не сяде (6-7 місяців).

У прокаті автокрісла 0 + кращих світових виробників, ми запропонуємо і встановимо вам автокрісло з урахуванням особливостей малюка і ваших потреб. Всі автокрісла мають захисний козирок від сонця, щоб маляті в дорозі або на вулиці нічого не заважало солодко спати. У прокат можна навіть взяти автокрісло сумісне з коляскоюабо автокрісло з базою, що полегшує процес установки в машині. Орендувати автокрісло зручно, якщо вам ця річ потрібна тільки заради поїздки, а купувати його не хочеться.

Для пасажирів постарше, для дітей, які вже вміють сидіти розроблені автокрісла категорії 1+. У такі автокрісла садять діток від 9 до 18 кг (або від 6-7 місяців до 3 років). Автокрісла категорії 1 кріпляться як ременями безпеки, так і системою Isofix (ізофіикс) - жорстке кріплення до кузов, якщо автомобіль обладнаний такою сиcтемою. Всі автокрісла нашого прокату мають відповідність міжнародному стандарту безпеки ECE R44/04.

Також існують автокрісла категорії 0-1 або 0-18 кг, в яких малюки до 9 кг їздять проти ходу руху, а по досягненню 9 кг або з 7 місяців, крісло встановлюється по ходу руху.

У нашому прокаті ви зможете вибрати в оренду автокрісло для свого малюка серед автокрісел кращих світових виробників.