укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

РЮКЗАКИ-КЕНГУРУ

Прокат / оренда рюкзака-кенгруру в Дніпропетровську

Кожен малюк хоче бути завжди у мами на руках, але не кожна мама може носити малюка весь час. Це адже важко, не завжди зручно, та й ще багато справ залишається. Та й самим звичним засобом пересування для маленького чоловічка-коляскою не завжди зручно скористатися. От і залишається переноска у вигляді рюкзака-кенруру.

Рюкзак-кенгуру або ерго-рюкзак дозволяє мамі носити малюка з комфортом для себе і для малюка.
 
У нашому прокаті є рюкзаки-кенгуру, в яких безпечно носити 3-місячного малюка, так і з легкістю однорічного малюка вагою в 10 кг. Рюкзак-кенгуру Chicco Ви & Me з жорсткою підтримуючої спинкою так грамотно розподіляють вагу дитини, що навіть тендітна спинка молодої мами легко витримає не одну прогулянку. У таких перенесення дуже комфортно і цікаво малюкам. Ну поміркуйте самі - і до мами близько, а значить тепло і безпечно, і поспати зручно!
Ерго-рюкзаки відрізняються від рюкзака-кенгуру способом посадки малюка. В ерго-рюкзаку дитина перебуває з широко розведеними тазостегновими суглобами. Ця позиція дуже корисна маленькому організму з метою профілактики та лікування дисплазії. Адже саме ерго-рюкзаки сприяють правильному формуванню тазостегнових суглобів.
Якщо ви не впевнені, що вам більше потрібно, або наскільки сподобається вашому малюку пересуватися в рюкзаках, не поспішайте їх купувати. Візьміть напрокат! У нас в прокаті компактні, зручні, надійні і якісні в експлуатації рюкзаки-кенгуру та ерго-рюкзаки ТМ Chicco, Egrobaby.