укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Дитячі мобілі, карусельки на кроватку - оренда у Дніпрі

Мобіль напрокат у Дніпрі

Мобілі, мобайли  чи каруселька на ліжечко – стільки синонімів, а суть одна…

 

Найвірніші супутники малюка з народження, перша іграшка, на яку дивиться малеча, тягнуться маленькі ручки – мобілі для ліжечка. І навіть якщо батьки вважають за краще не купувати багато товарів для своєї дитини, а тільки необхідне, все одно мобіль займе своє місце навіть у невеликому списку покупок.

 

Мобіль представляє собою конструкцію, що кріпиться до бортика дитячого ліжечка з підвісними іграшками, що обертаютьсяпід музику. Мобілі бувають механічні чи електронні, мобілі з нічником чи проектором.

Механічні вимагають, щоб  їх завели (як старі скриньки), а електронні - потрібно лише включити натиснувши на кнопку і вибравши функції –обертание/мелодии. Окремим попитом користуються мобілі із проектором. Але тут є нюанс, про який не знають молоді батьки. Проектор, спрямований на стелю з неяскравим малюнком – абсолютно непотрібна функція для малюка. По-перше, це погано видно людині з розвиненим зором, а малюку, який бачить все розмитим спочатку – тим паче, а по-друге - якщо стеля в квартирі висока, то це зовсім impossible.

 

 

Чим корисний і цікавий музичний мобіль?

По-перше, починаючи з перших днів, малюк продовжує активно розвиватися. Зір, слух, тактильні навички прогресують. Природно, безумовне кохання сім'ї, мамині тепло турбота та безпека для малюка поза конкуренцією на першому місці. Але для динамічного та гармонійного розвитку потрібні й інші чинники. І що різноманітніше життя навколо новонародженого, то більше в нього шансів зростати з радістю.

 

Гучна різка музика, неприємні та неестетичні картини,  неяскраві малюнки викличуть палітру почуттів від відторгнення або переляку до байдужості. І якщо ми, дорослі вже багато до чого звикли, вміємо абстрагуватися, не помічати і не лякатися шуму сусідського перфоратору, то дитя краще починати знайомити з усього прекрасного, що є в цьому світі, з усім тим, що спонукає малюка на гармонійний розвиток .

 

Класична музика, звуки природи, лісу, птахів чи прибою дуже позитивно впливає на розвиток відділів головного мозку.

 

Контрастні, яскраві веселі картинки, милі рослини або звірятка привернуть увагу і зможуть утримати, викликаючи сміх і радість. Усім цим зазвичай повний не будь-який, а лише якісний дитячий мобіль на дитяче ліжечко.

 

Чим відрізняється якісний мобіль у ліжечко від простого?

  Далі перерахуємо ті характеристики, яких може не бути в простому мобілі, але вони обов'язково будуть у якісному музичному мобілі.

 

Яскраві та контрастні іграшки – для максимальної уваги та розуміння дитиною

Наявність складної манери обертання іграшок, а не тільки по колу

Грамотне розташування - щоб малюк бачив не низ тварини, а його цілком

Різні типи мелодій – класика (різні композитори), звуки лісу, моря, птахів, пісеньки

Надійність конструкції, щоб навіть  малюк  6-9 місяців, вставши на ніжки і смикакаючи весь мобіль  і не зміг його розібрати / поламати

Наявність необхідних аксесуарів – пульта та відсутність непотрібних – неяскравого проектора, непомітних деталей, наприклад

Використання нетоксичних матеріалів та мінімум текстилю, щоб не накопичувати пил.

Наприклад, мобілі фірми Tiny Love завжди без винятку мають чистоту звуків, багатство мелодій, різноманітність форм обертання іграшок.

 

Мобілі напрокат, які ми пропонуємо, проходять дуже детальний відбір. Ми вважаємо, що мобілі для ліжечка - повноцінна, корисна іграшка, під якою малюка часто залишають протягом довгих місяців на тривалий час. А значить, добре, якщо малюк проведе його з користю для себе.

 

Взявши напрокат мобіль на ліжечко Мамина колискова, ви отримуєте мобіль+проектор.

Вдалим вибором у пару до дитячого мобіля можна вважати розвиваючий килимок, оренда якого настільки ж демократична.

 

Оренда автомобіля дозволить змінювати його хоч щомісяця. І тільки уявіть, у вашого малюка може бути улюблена іграшка, нова і корисна для нього, а витрат близько 300 грн/міс!