укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565 79 02
  • (050) 420 82 42

Ходунки, штовхачі на прокат

Скільки всього потрібно в перший рік життя маленької людини. Він росте стрімко - лежить, сидить, повзає, встає на ніжки, не встигнеш озирнутися - а він вже намагається ходити. Здавалося, тільки вчора лежав, мирно погойдуючись у гойдалках, а сьогодні вже поспішає дізнатися, що ж там знаходиться в шухлядці, і куди покотився м'ячик.

І щоб малюку було легше зробити перші дрібненькі кроки можна взяти напрокат ходунки або ходунки-штовхачі. Це стовідсотково прокатні речі, так як потрібні ну зовсім ненадовго - місяць-два.

Ходунки Chicco DJ Walker Chicco і Dance підійдуть тим карапузам, які намагаються стати на ніжки і мають величезне бажання переміщатися в просторі. Вони стійкі, надійні, на ігровій панелі купа важелів, кнопочок, які можна крутити, натискати, повертати і просто стукати по них. І все це супроводжується веселими пісеньками, яскравими вогниками, забавними звуками і щасливим сміхом вашого улюбленого дослідника.

Ходунки-штовхачі можна взяти тоді, коли малюк стійко стоїть на ніжках і намагається зробити перші, нехай зовсім невпевнені кроки. Вони забезпечать дитині додаткову підтримку, так як малюк тримається за опору і одночасно штовхає їх вперед. Причому, музика в штовхач Chicco Перша пробіжка, як заохочувальний бонус, йдеш-грає, збільшив темп - музика швидше звучить, зупинився - звуків немає.

А ходунки-штовхачі Перші кроки фірми Chicco ще мають музичний сортер і з боків вушка-брязкальця.
Так що вирішуйте самі - прокат або покупка речі короткострокового використання?


Веселих кроків разом з прокатом Baby Service!