укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Техніка Karcher - оренда у Дніпрі - пароочисник / парогенератор

Прибирання - не найулюбленіший і найбажаніший вид діяльності вдома, погодьтеся. І переконувати у зворотному ми точно не будемо. Але ніколи ще прибирання в будинку не було таким легким і ефективним, як за допомогою професійної техніки.

Оренда професійної техніки економить ваш час і дає рівно ті ж переваги якості прибирання, що і послуги клінінгової компанії. Професійна техніка Karcher функціонально продумана та спроектована таким чином, щоб досягти якомогу кращого результату. І оскільки, покупка професійної техніки зазвичай б'є по сімейному бюджету, то оренда клінінгової техніки - практичний вихід!

 

Наш прокат пропонує в оренду потрібну і якісну техніку для створення і підтримки чистоти і безпеки в будинку. Раді представити вашій увазі клінінгову техніку Karcher напрокат. Її не потрібно рекламувати, адже цей німецький бренд давно асоціюється з практичністю, надійністю і зручністю в будь-якому його виконанні - чи то пилосос, чи то мийка, чи то пароочисник.

 

У нашому асортименті є багатофункціональний і надійний помічник чистоти в домі - пароочищувач або інакше - парогенератор SC2 Easy Fix. Ви можете ознайомитись з цінами і умовами його оренди.