укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565 79 02
  • (050) 420 82 42

Коляски у подорож та для немовлят - оренда у Дніпрі

Коляски - прокат / оренда в Дніпрі

Які коляски найзручніші?

     Багато батьків на своєму досвіді знають, що коляска - це те, що довго і з особливою ретельністю вибирається, коли ще маля навіть не народився.

     При покупці враховуються всі-всі побажання, і щоб малюку було комфортно, м'яко вільно, щоб взимку було тепло, а влітку не спекотно. Всім хочеться, щоб коляска була легкою, але в той же час надійною і міцною, маневреної і з хорошою амортизацією, щоб завжди можна було заколисати малюка. А ще всі матусі хочуть, щоб коляска була красивою і відрізнялася від усіх на вулиці, тата хочуть, щоб вона була тихою в ходу і надійною, щоб не доводилося докладати зусиль при її експлуатації. Особливо важливою умовою є наші горезвісні українські дороги. Не всі коляски можуть впорається на ура з численними сюрпризами на наших дорогах, але ж не хочеться, щоб малюк з дитинства звикав до наших веселих реалій!

    І як показує практика, більшість побажань суперечать один одному. І вже через півроку (а то й раніше) виявляється, що коляска відповідає тільки деяким вимогам. І коли малюк підростає, то доводиться щось змінювати.

Якщо чесно - ідеальних колясок немає. Просто потрібно вибирати коляску по найбільш значущих параметрах для вас. Якщо живете в будинку без ліфта, то вирішальним фактором буде вага коляски, якщо живете в місці, де дороги не дуже, то дуже важливою виявиться амортизація для маленького чоловічка. У може ви є активними батьками будете скрізь їздити, то варто звернути увагу на системи 3 в 1 - коли на шасі можна встановити автокрісло категорії 0 + (0-13 кг).

А коли підходить час подорожувати з малям, виявляється, що нехай і улюблена коляска не в змозі поміститися в багажник. А як же без коляски малюкові? Звернувшись до нас, ви зможете забезпечити маляті комфортне пересування де завгодно у колясці, яку легко і без проблем можна перевезти в машині й навіть у якості ручної поклажі при перельоті.  Коляска Pilot   може суперкомпактно складатися в рідні сумки-чохли та дозволено брати із собою на борт літака.

Крім коляски "на виліт", маленьким мандрівникам потрібно ще автокрісло. Радіоняня теж потрібна щоб мама завжди чула малюка і при цьому відпочивала.