укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42
Лампа від жовтушки з лічильником
Лампа від жовтушки з лічильником
Як це працює?

Доставка: 140 грн

Опис у форматі PDF
492 KB kB. завантажити ...

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

1500.00 грн

- якщо у нас вперше;

1200.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь менш ніж місяць, за добу

150 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Лампа для лікування жовтяниці новонародженого з лічильником

 Що таке жовтяниця новонародженого і чим вона небезпечна?

  Жовтяниця новонародженого – це не інфекційне захворювання, а особливості адаптації новонародженого до нового навколишнього середовища. Жовтяниця у новонароджених може помітно виявлятися відразу після народження або на 3-4 добу. Ознаки такої адаптації до навколишнього середовища зазвичай зникають через 6-8 днів без використання медикаментів. Жовтянка у новонароджених не несе особливої ​​небезпеки для життя дитини.

 

Основна причина появи жовтяниці у новонароджених у тому, що дитячий організм, на відміну дорослого, ще здатний самостійно оновлювати еритроцити. Таким чином, клітини, що старіють, не можуть повноцінно метаболізуватися і утворювати білірубін, який в ідеалі повинен виводитися печінкою.

 

Лампи для лікування жовтяниці застосовують у перші дні життя малюка, якщо виявлено фізіологічну жовтяницю новонародженого. Фототерапія для малюка потрібна, щоб нормалізувати показники крові. Звичайно ж, можна провести кілька додаткових днів у пологовому будинку, щоб вилікувати жовтяницю, а можна насолоджуватися життям у будинку з малюком, взявши в оренду лампу для лікування жовтяниці новонародженого додому на необхідну кількість днів.

 

Післяродова жовтяниця у новонароджених, за відсутності лікування, має свої наслідки. Несвоєчасне проведення терапії призводить до вимушеного переливання крові дитини. Інтенсивність жовтяничної пігментації може наростати з кожним днем, печінка не справляється з виведенням білірубіну, що може призвести до порушень нервової системи дитини. Ось, власне, чим небезпечна жовтяниця у новонароджених.

 

Що потрібно знати про сеанс фототерапії?

 Щоб запобігти перегріву, необхідно проведення спостереження за температурою тіла дитини кожні 3 години, а також зважування новонародженого кожні 6-8 годин через втрату рідини під час лікування. Своєчасними можуть бути взяті напрокат ваги для немовлят з дискретністю 5 г TM Momert. Також кожні 2 години необхідно змінювати положення новонародженої дитини, щоб опромінення піддавалася максимальна поверхня тіла дитини. Тривалість сеансу лікування залежить від того, який рівень непрямого білірубіну був у дитини. У середньому тривалість лікування, як правило, становить 96 годин.

 

 Лампи, які безпосередньо надають світіння - це 2 спеціальні лампи Osram Blue 71 чи Philips TL 20W/52. Це найкращі лампи, перевірені та надійні.

ВАЖЛИВО! Лампи для лікування жовтяниці новонароджених мають обмежений термін використання - приблизно 2000 годин, далі її медичні властивості йдуть на спад. Тому дуже важливо мати лічильник відпрацьованого ресурсу. Наші лампи обладнані таким лічильником.

Техніка безпеки при фототерапії:

- Процедуру фототерапії проводять, роздягнувши малюка догола;

 

- обов'язково закривати очі малюкові. У пологових будинках одягають захисні окуляри, або на закриті повіки накладають ватку, і зверху одягають сітчасту пов'язку. Також можна обійтися простою шапочкою одягненою на очі;

 

!!! В наявності на продаж є окуляри-маска для сеансів фототерапії!!!

Зручна маска-окуляри, які сповзають і дозволяють шкірі дихати всього за 180 грн. Багаторазове, але індивідуальне використання.

 

- обов'язково потрібно закривати статеві органи дитини світлонепроникною тканиною;

- у жодному разі не закривати лампу зверху ковдрою або рушником.

Особливою користю при жовтяниці має материнське молоко!

 

УВАГА!

 

Мінімальний термін оренди лампи – 3 доби!

Ваги - обов'язковий гаджет для тих, хто проходить фототерапію вдома. Білірубін виходить із усіма рідинами з організму. І що більше малюк є у дні фототерапії, що польше писає, то швидше настане зниження рівня білірубіну. Для контролю добового набору ваги або обсягу годування, звичайно, потрібні тільки точні електронні ваги.

 

Здоров'я вам та малюкам!