укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Оренда заколисуючих центрів та прокат гойдалок у Дніпрі

Зараз важко здивувати розбірливих батьків різноманіттям дитячих товарів, але майже завжди електронні гойдалки для дітей викликають захоплення як мами і тата, так і їх немовляти.

Які вони бувають, чи зручні діткам, чи можна покласти туди тижневого крихітку?

Прокат дитячих товарів Baby Service допоможе в цьому розібратися.

Дитячі електронні гойдалки, які пропонують, в нашому прокаті, одни з кращих. Адже марки Fisher Price, Graco давно зарекомендувала себе на світовому ринку дитячих товарів. Ці гойдалки можна використовувати прямо від народження малюка. Більшість гойдалок має пластикове сидіння, анатомічно зручне для дитини, нахил сидіння регулюється, вони легко складаються і переносяться.

Триточковий ремінь безпеки надійно утримає непосиду і мамі не надасть зайве занепокоєння. Вони стійкі, надійні, барвисті і комфортні. Але саме головне їх фішка - це гойдання. Так-так, не мамині дбайливі руки, які часом просто «обриваються» від постійного заколисування малюка, а саме дитячі гойдалки, які ми пропонуємо взяти в прокат, зможуть заспокоїти та заколисати вашу радість, ваше  сонечко. Причому, гойдалки будуть качати без вас - самі (або від батарейок, або від мережі). Деякі гойдалки, найбільш просунуті, можуть качати праворуч - ліворуч, як колиска, можуть вперед-назад, як гойдалки. Ви самі встановлюєте напрямок руху.

Карапуз може навіть спати в них, необов'язково його перекладати в ліжечко. А коли малюк прокинеться, його чекає безліч приємних сюрпризів: обертові мобілі із забавними і яскравими іграшками, підсвічування, мелодії та звуки природи, адаптовані для слуху новонародженого. Так що гойдалки можуть стати першим розвиваючим центром дитини.

Якщо ви сумніваєтесь - то можете взяти гойдалки напрокат ненадовго, щоб зрозуміти, наскільки вони потрібні вам. Адже ще одну перевагу прокату - ваше диво може покататися не в одній гойдалки.