укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565 79 02
  • (050) 420 82 42

Оренда бізібордів у Дніпрі

Що таке бізіборд, для кого і навіщо потрібний про це у статті, яку ми написали, надихнувшись цій справді чудовою іграшкою.

А поки коротко 5 причин купити бізіборд:

• Пізнавати світ і розвиватися безпечно та захоплююче! Тепер не треба бігати різними кутами квартири, щоб награтися, не потрібно вислуховувати крики суворої мами, вереск бабусі при наближенні до вимикача - тепер все в одному місці!! Зібрано та продумано до дрібниць, безпечно розташоване, з любов'ю зроблено.

• Бізіборди визнані найкращими та найбажанішими подарунками на день народження малюків. Чи не знаєте чим здивувати, що подарувати надовго та ефектно на перший день народження? Звичайно ж, бізі - найвірніший варіант!

• Екологічні та безпечні дошки, що розвивають - незамінні для природної допитливості, для гармонійного розвитку. Це не іграшка із серії "мій тато поєднав все, що було в коморі". Це справді якісна екологічна іграшка.

• А тепер теж важливий момент... Ви можете собі уявити захоплену грою, захоплену дитину? А якщо це ще й ваша дитина? А тепер уявіть, скільки вільного часу у вас з'явиться!! Не 5 хвилин, чесно, більше, набагато більше.

• Так, за вартістю така іграшка дорівнює декільком, але навіщо купувати не одну іграшку і сумніватися чи сподобатися ні, якщо можна купити одну, інтерес до якої гарантований!

 

Бізіборд - це концентрація дитячих інтересів, це найнасиченіша дитяча іграшка з усіх можливих, це справжнє дитяче захоплення в чистому вигляді!


Вартість двостороннього бізіборду – 3500 грн. Кольори основи – білий, рожевий, блакитний.
Приймаємо замовлення на виготовлення бізибордів у Дніпрі. Термін виготовлення – 7-14 днів.


 

Замовити бізіборд у Дніпрі можна, зателефонувавши нам:

тел.: 050 420 82 42

067 565 79 02

або приїхавши до офісу вул. В. Чапленка 8, оф 6 (р-н пл. Островського).