укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42
Говорячий куб
Говорячий куб
Як це працює?

Доставка: 90 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

250.00 грн

- якщо у нас вперше;

200.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

За 2 тижні:

100 грн

Користуєтесь 1 місяць

150 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

5 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Говорячий куб Chicco напрокат

Розвиваюча іграшка Говорячий Куб Chicco - це ідеальна гра для розвитку мови і придбання перших навичок вивчення іноземної мови в ігровій формі.

Електронна навчальна іграшка допомагає дитині спонтанно і невимушено освоїти числа, букви, поняття форми і кольору російською та англійською мовами.

Завдяки кутах з м'якої гуми, дитина може перевертати куб і грати кожен раз з новою стороною. Кожна з 5 сторін включає в себе різні ігрові функції.

Привітна гусениця і граціозна квітка співають чудесні пісеньки-лічилки. Після закінчення пісні мелодії повторюються, щоб дитина могла проспівати пісеньку «на свій лад». Мелодії у виконанні забавних персонажів, різнокольорові формочки і привітні голоси стимулюють дитину захоплено експериментувати, самостійно розвиваючи корисні навички.

Три сторони куба, з можливістю вибору мови, дають можливість в ігровій формі вивчати числа і букви і спрямовані на розвиток мови, дві інші допомагають вивченню форми і кольору, розвивають кмітливість і дрібну моторику. Куб можна котити по підлозі за зручну ручку.

Вік: з 9 місяців