укррус

Телефони у Дніпрі

  • (050) 420-82-42
  • (096) 77-49-490

Про нас

Трохи про нас

      
Служба прокату Дитячі Service - перша офіційна служба прокату дитячих товарів в Україні. Досвід роботи Дитячі служба веде свій звіт з 2005 року, з тих пір утворилася міцна команда партнерів у багатьох містах України. У будь-якому місті вам професійно підберуть і нададуть те, що буде кращим для вашого малюка і необхідним для молодої мами.

     
Щасливе материнство - це перш за все, звичайно ж, здорова дитина. Але дуже важливо, щоб молода матуся почувалася добре, щоб турбота про малюка приносила радість і тільки тоді можна насолодитися істинним щастям материнства. Здоров'ям забезпечити малюків можуть тільки батьки, а ось урізноманітнити життя малюків, подарувати їм щасливі моменти, а молодих матусь забезпечити всім необхідним службі прокату Дитячі обслуговування під силу.

    
Безліч дитячих товарів, деколи непосильні ні для одного сімейного бюджету. Але це зовсім не означає, що дитину доведеться позбавити радості перебування в хорошій качельці або сміху від гри в стрибунці. Це все і багато іншого можна брати напрокат в службі прокату Дитячі служби. Прокат вигідний і зручний, адже немає необхідності купувати дорогий товари, які потрібні на короткий термін. Та й не завжди куплена вами річ припаде до душі малюку. І що ж тоді робити? Прокат товарів зводить такі ризики до мінімуму, зате дає максимум можливостей для різнобічного розвитку при самих раціональних фінансових вкладеннях.

   
Ваги, молокоотсос прийдуть на допомогу для контролю набору ваги і легкості годування в перші місяці життя.

  
Качельки, шезлонги і розвиваючі килимки не тільки прискорять розвиток, заколисати, розважать малюка, але і знайдуть молодій мамі вільний час.

  
Автокрісла, ліжка-манежі, коляски та радіоняні будуть незамінними супутниками в будь-якій поїздці для юних мандрівників.

    
Розвиваючі та навчальні іграшки, яких у прокаті безліч, допоможуть малюку пізнавати наш цікавий світ!

Дитячі обслуговування в Дніпропетровську - Олена і Катерина. Ми маємо достатній досвід роботи з малюками та на особистій практиці знаємо, коли і чим потрібно користуватися, щоб малюки розвивалися гармонійно! Ми з радістю проконсультуємо і підберемо для вас кращі товари!

  Ваш Baby Service :)