укррус

Телефони у Дніпрі

  • (050) 420-82-42
  • (096) 77-49-490

Умови прокату

Для того, щоб отримати потрібну Вам річ, необхідно оформити Договір прокату і внести авансовий платіж, розмір якого залежить від конкретної моделі предмета прокату і вказано в каталозі.
Договір прокату оформляється безпосередньо під час передачі майна.

Авансовий платіж - це депозит, який включає в себе вартість прокату, доставки та заставу.
Всі платежі по прокату (ВКЛЮЧАЮЧИ ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ ПРОКАТУ І ДОСТАВКУ!) Будуть відраховані із внесеної Вами суми авансу, коли Ви будете повертати річ.

Таким чином, від вас буде потрібно тільки:

    - паспортні дані
    - авансовий платіж

          і все! більше ніяких платежів, оплат, зобов'язань мінімального терміну оренди!

      Все просто і зрозуміло!

Ви користуєтесь товаром, скільки захочете, вам не потрібно пояснювати, скільки ви будете його тримати, адже ви не знаєте, наскільки сподобається вашому малюку і як довго доведеться користуватися!

При поверненні Вами майна, ми виплачуємо залишок з внесеного авансу, з утриманням орендної плати за весь період оренди та вартості доставки.
Якщо гроші на Вашому рахунку закінчилися, а річ ще потрібна, вноситься додаткова сума авансу від 100 грн. (На Вашій території або за домовленістю).
Доставка оплачується з авансового платежу і коштує 20-25 грн гривень за кожен виїзд кур'єра (привезення або повернення речі на Вашу адресу). Вартість доставки по області обговорюється індивідуально.

  Для наших постійних клієнтів діє пільгова система авансових платежів! (Щоб стати постійним клієнтом, достатньо мати один закритий договір прокату протягом півроку).