укррус

Телефони у Дніпрі

 • (067) 565-79-02
 • (050) 420-82-42

Секрети вибору автокрісла. Як вибрати правильне автокрісло для дитини

Звістно, що кожен з вас хоче купити «найкраще автокрісло». Однак поки не існує одного єдиного кращого сидіння для всіх дітей. І, тим не менш, ви легко зможете вибрати ідеальне автокрісло саме для вашого малюка. І зробити цей вибір дуже просто! Ділимося секретами вибору при покупці автокрісла.

 

 

Тут ви не знайдете довгу і нудну статтю про автокрісла, навіщо вони потрібні, які краще та інше.

Безпека в дорозі для дитини можлива в одному-єдиному випадку - коли вона в автокріслі пристебнута і компромісів тут бути не може. Сидіти на руках у мами - це хіба що трохи зручніше, ніж наприклад, на даху або на капоті, а з точки зору безпеки - так само.

Переконувати не будемо, ця стаття для тих, хто і так це знає це і вже готовий купити автокрісло, але знаходиться на стадії вибору.

 

СЕКРЕТИ ВИБОРУ АВТОКРІСЛА

Нижче розглянемо принципово важливі моменти при покупці автокрісла, на які неосвідчені батьки можуть і не звернути увагу, але тим не менш, в ході експлуатації це буде важливо.

 • Перевірте наявність наклейки або ярличка з позначенням ECE R44 / 03 і ECE R44 / 04. Він свідчить про відповідність автокрісла Європейському Стандарту Безпеки. Цей значок - гарантія того, що предмет успішно пройшов повний цикл випробувань.
 • автокрісло_секрети выборуІснує новий стандарт безпеки I-Size, згідно за яким діти до 18 місяців повинні їздити проти руху. Існують і такі спеціальні відповідні до цього стандарту автокрісла. Однак в Європі і в Україні зокрема, поки немає категоричних вимог щодо застосуваання тільки цього стандарту.
 • Рейтинг в таблиці краш-тестів. Якщо автокрісло успішно пройшло випробування, про що
 • свідчить оцінка відмінно / добре, то таке автокрісло можна розглядати для покупки з впевненістю.
 • Дитина в автокріслі групи 0 (а також сумісних груп) обов'язково повинна фіксуватися широкими і м'якими внутрішніми ремінцями, а навколо голови маляти повинний бути додатковий захист, так як м'язи шиї ще слабкі і потрібно підголівник.
 • Якщо ви - активні батьки і будете їздити часто вже з новонародженим - сміливо купуйте коляску з можливістю установки автокрісла категорії 0 або 0-13 кг, або ж систему 3 в 1. Не будити малюка, щоб перекласти в візочок, а поставитина шасі автокрісло зі сплячою дитиною і гуляти - це дуже зручно!
 • Наявність м'яких накладок на плечових ременях і підкладка під центральним замком - не примха, а обов'язкові деталі. В іншому випадку в ході екстреного гальмування малюк може травміроватся про ремені або замок.
 • Чим активніше боковий захист в автокріслах - тим краще. Боковини, що амортизуються, наявність спеціальної накладки зовні, поглонаючої удар - це дійсно корисні інновації.
 • А ось наявність м'якого столика в автокріслах категорії 9-18 кг - це річ на ваш розсуд, в процесі
 • З одного боку - це прекрасний захист, а з іншого - обмеження свободи і зручності дій дитини.
 • Ізофикс. Звичайно, ж це прекрасно, але зовсім не обов'язково. Автокрісла і без нього показують прекрасні результати в краш-тестах. Наявність додаткової точки фіксації у вигляді "ноги" або "якоря" - тільки посилить захист.
 • Діти до трьох років (а деякі і старше) часто сплять під час поїздки. Тому важлива наявність в кріслі окремих положень для сну, і буде зручно, якщо у крісла достатньо регулюється нахил спинки. Ця опція досить часто зустрічається, але діапазон регулювань залежить від фірми-виробника.
 • "Розкручений" бренд часто впливає на ціну автокрісла, але та якість, яку він гарантує, явно не виявиться зайвою. Тому перевірена марка в галузі дитячої автомобільної безпеки сама по собі є гарантією правильного вибору.
 • Вибираючи автокрісло для дітей віком від 1 року, перш за все, підготуйте їх до цієї покупки. Особливо, якщо малюк до цього не їздив в автомобільному сидінні. У тих малюків, які перевозяться в автокріслі з народження, не виникає негативної реакції при використанні подібних пристроїв.як подібрати автокрісло за віком
 • Тканини. Світлі і білі автокрісла будуть неохайно виглядати досить швидко. Щоб легко доглядати за автокріслом, чохол повинен зніматися відносно легко. На літо можна придбати спеціальний літній чохол з х / б матеріалів, щоб спинка малюка менше потіла.
 • Про те, якого віку яке автокрісло соответвует - на інфоргафці зліва.
 • Найкраще підбирати не універсальний - від року і до ... років, а максимально близьке за віком. Тільки в цьому випадку будуть точно враховані особливості вікової категорії. Наприклад, якщо дитині всього 3 місяці, то найбільш зручним буде автокрісло з категорії 0+, якщо вже півтора року - то 1+ і так далі.

 

 

 

 

 

 

І пам'ятайте, перевозячи дитину в автокріслі, не забувайте пристібатися самі. Адже наші діти в першу чергу прагнуть в усьому брати приклад з нас самих!

 

Якщо ви не знаєте, як виглядають деякі функції автокрісел і щось все ж зупиняє перед остаточним вибором - ласкаво просимо до нас - в Baby Service !!

У нашому прокаті - найширший вибір автокрісел в Дніпрі, ви наочно зможете побачити всі нюанси і технології, вас грамотоно і професійно проконсультують і підберуть для вашого крихти найкраще автокрісло!