укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Гарантія чистоти та безпеки товарів Baby Service

Питання чистоти, дезінфекції у сфері прокату дитячих товарів має стояти особливо гостро. Товари, які переходять від одних дитячих ручок до інших, потребують граничної чистоти та стерильності. Ми – мами і самі для своїх дітей обираючи найкраще, не забуваємо його доводити до рівня первозданної чистоти. Тому дорогі наші клієнти ділимося, як ми готуємо товари перед тим, як здати їх вам.

 

Чистота та дезінфекція товарів

Насамперед будь-який товар проходить процес миття, тканинні чохли стираються

Все пластикові, металеві поверхні активно миються. При виборі засобів для прання та миття і тут вибір упав бренд Amway, який не потребує додаткової реклами, оскільки давно і по праву вважається якісним органічним продуктом.

Гіпоалергенні порошки, органічні миючі та засоби для чищення надійно і ефективно доглядають за будь-яким матеріалом. Килимки, що розвивають, ми не забуваємо прасувати паром!

 

Далі – дезінфекція

Будь-яка поверхня обробляється дезінфектором нового покоління, що не вимагає змивання, – Анолітом.

Аноліт Кристал призначений для дезінфекції та стерилізації матеріалів у побутовій, виробничій сфері. Не містить альдегідів, амонієвих сполук та далеких людському організму речовин. Має нейтральний pH, не вимагає змивання, не має дратівливих, алергенних, кумулятивних властивостей. Складається з хлорокисневих оксидантів, озону. Високоефективний при всіх бактеріальних, вірусних та грибкових інфекціях, при цьому безпечний для людини та тварин. Знищує всі неприємні запахи у повітрі та на різного типу поверхнях. Схвалено МОЗ та СЕС України

 

Останній крок- упаковка!

Помиті, чисті та оброблені паром гойдалки, шазлонги, килимки упаковуються у фірмові текстильні чохли, як гарантія зручного транспортування малюкові!

Всі товари, дбайливо і зі знанням справи, що обробляються нами, мають повне право вважатися не менш надійними в плані чистоти, ніж товари, щойно куплені!

І зрештою, чистий, оброблений, продезінфікований та упакований у стрейч-плівку, товар їде у вашому малюку, щоб радувати його та допомагати вам!!