укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів -

 Прокат дитячих товарів Baby Service накопичив чималий досвід при зважуванні новонароджених. Кожен день ми розповідаємо, як користуватися дитячими вагами, як зважувати новонародженого. Хочемо поділитися досвідом зважування малюків з новоспеченими і майбутніми батьками.

Отже, що потрібно зробити, щоб правильно зважити малечу:

 

  •  Для початку необхідно поставити дитячі ваги на рівну жорстку поверхню. Пеленальні території з ковдрочку не підходять, ніжки ваг повинні стояти тільки на твердій поверхні!
  • Покладіть на ваги пелюшку.
  • Після цього включіть ваги, з лежачою на вагах пелюшкою, вони відразу покажуть «0: 00", вага пелюшки при цьому не буде зчитуватися. Відразу зверніть увагу - пелюшка не повинна звисати з ложемента (платформи для малюка) на стіл, також ложемент не повинен торкатися предметів, що знаходяться поруч.
  • Переконайтеся, що на дисплеї виставлені одиниці виміру - кілограми «кг, кг», а не фунти і унції «фунт», в більшості моделей ваг середня кнопка відповідає за перемикання одиниці виміру зі кілограм в фунти і навпаки.
  • Коли Ви зважуєте малюка до і після годування, кладіть його головою завжди в одну сторону.

зважування малюка
   Намагайтеся, щоб центр вагиів доводився на середину платформи. Якщо карапуз вже досить рослий, підберіть його ніжки до животика, зігнувши в колінах.

   Обов'язково записуйте добову вагу дитини!
 До речі, ваги в нашому прокаті самі показують, скільки набрав ваш малюк після останнього зважування!
Щодня в один і той же час, як правило, під час ранкових процедур, зважте малюка без одежинок і запишіть цифру.

Переглянувши 7 цифр за тиждень, Ви відразу зрозумієте, як карапуз набирає вагу. Іноді мами звертають увагу тільки на те, скільки з'їдено за годування і наскільки ко треба годувати. При цьому не помічають, що вага набирається погано.

Але ж Ви для цього і берете ваги, щоб контролювати ситуацію і вчасно вживати необхідних заходів!

Тому дуже важливо відразу бачити цифру добового набору ваги!

Добре набирайте вагу та зростайте не радість!
Ваш Baby Service - Дніпро!