укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Купівля чи прокат дитячих вагів для новонароджених?

Молоді сім'ї, які готуються стати батьками вперше, намагаються бути ідеальними у всьому. Страх зробити щось не так, бо купити своєму малюку найчастіше додає негативу і позбавляє відчуття легкості та щастя в дрібницях.

Величезний список речей у пологовий будинок, ще більший список приданого для малюка, який складають батьки, перебуваючи в очікуванні розвіює все прекрасне, змушує думати про насущне, і в результаті всі думки зводяться до 2 питань - "де взяти кошти на це все" і " куди це все ставити, де зберігати. При безмежному бюджеті щонайменше 1 питання залишиться без відповіді - "де взяти місце на всі речі для маленького члена сім'ї?"

У першій 5-ці корисних речей нерідко фігурують дитячі електронні ваги. Так як вони потрібні з перших днів життя малюка, тому про їхню покупку думають ще до народження.

Пропонуємо розглянути на прикладі дитячих вагів доцільність їх купівлі.

  Вам дійсно потрібно купити дитячі електронні ваги, якщо:

Ви плануєте зважувати малюка щодня протягом року, а то й більше. Таке свідчення виправдовує себе, якщо малюк народився раніше терміну, з дуже маленьким, критичним вагом і набір його ваги - найважливіший показник зростання. Але, на щастя, така ситуація нечаста і тому давайте думати про хороше! Варто врахувати, що щоденні зважування спокою не додають навіть якщо малюк народився вчасно та з нормальними вагами. Адже при частому безпричинному зважуванні мама нервує - чому так мало/багато набрав, скільки ж з'їв? Як результат - погіршення лактації і ось тоді точно буде привід турбуватися. Адже малюк не повинен набирати вагу срого як педіатр велить. Дітки індивідуальні, і набір ваги не завжди вписується у прийняті норми. У цій ситуації купити ваги – економічно вигідніше, ніж орендувати. Але варто вибрати точні, надійні та зручні ваги. Як ваги нашого прокату, наприклад!

Якщо вам пощастить купити хороші ваги, що вже саме по собі рідкість! А потім вам не ліньки буде довго і нудно займатися перепродажем. Що ж, тут теж є своя вигода)

Коли купівля терезів невиправдана, а оренда - найкраще рішення?

Та у всіх інших випадках. Чому оренда краща?

  Ваші вигоди взявши ваги напрокат:

Ви заощаджуєте час. Ви не питаєте/гуглите/радитесь якісь ваги кращі. Адже для найдорожчого малюка хочеться запропонувати саме, чи не так. Ваги ТМ Mоmert (Угорщина) довели свою надійність, точність та зручність при використанні. Функція пам'яті, дитскретність від 5 г з одного боку та наші 8 років досвіду, тисячі задоволених клієнтів, вибір передових неонатологів, педіатрів - з іншого - ось вам обгрунтований вибір торгової марки. ваги дитячі Momert 6475

Ви заощаджуєте гроші. Ви просто не витратите зайвих 2000 грн, адже стільки коштують нові добрі ваги, а місяць оренди у нас – 240 грн. Різницю, а значить ваш виграш, легко порахувати! Витратьте ці гроші на щось важливіше!

Не займатимуть місця, коли вже не будуть потрібні. Ви просто повертаєте і все! 

Наші ваги сертифіковані та повірені. Куплені в невідомому місці хороші дитячі ваги можуть бути не точні, а значить і сенсу в них не буде.

Ми підберемо вам максимально відповідні відповідно до ваших вимог.

Найкомфортніший прокат Baby Service комфортний завдяки умовам. Ось щоб взяти ваги, достатньо лише зателефонувати або приїхати до нас в офіс. Доставка, швидке оформлення договору без застави, щодобова тарифікація після місяця – найкращих умов і не знайти. Тобто взявши електронні ваги напрокат, ви заплатите рівно стільки, скільки користуватиметеся, і вдень більше. Ах, так, і термін оренди ми не застерігаємо, тобто нічим вас не зобов'язуємо).

Від моменту замовлення до першого зважування – від 30 хвилин! Вибрати, купити, оплатити, отримати через 2 дні, вистояти чергу, принести додому, розібратися що до чого, піти купити батарейки та почати зважувати – від 2 до 4 днів. Відчуйте різницю, як кажуть.

Взявши одну модель вагів, у міру зростання малюка, можна замінити на іншу, якщо раптом ложемент виявиться малим. У випадку купівлі ваг  у магазині так не вийде.

Ну і окремий пункт для тих, хто вважає, "що так, ваги потрібні, але  ні-  купувати та орендувати ми не будемо. На підлогових якось поважуємося!" Звичайно можна, якщо точна вага вас не цікавить. Зважування на підлогових, кухонних та інших недитячих вагах - це самозаспокоєння. Але й ми не переконуємо, просто пам'ятайте, що точну вагу ви не дізнаєтесь в такий спосіб.

Бажаємо розумного вибору!

Дізнайтесь, як взяти зручні та точні ваги в оренду, просто зателефонувавши - 050 420 82 42, 067 565 79 02!

 

Чекаємо на вас у нашому салоні Прокату Baby Service Дніпро за адресою вул. В. Чапленка 8, оф. 6.