укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

В чому секрет успіху шезлонгу Baby Bjorn? Розкриваємо таємницю

Чесно скажемо, цей девайс Baby Bjorn Balance, ми не з першого погляду розгледіли та зачарувались. На перший погляд, зовсім не технологічна новинка на ринку дитячих товарів була непримітною, занадто аскетичною та доволі простою.


  Отже, трохи поринемо в історію та дізнаємось, як цей гаджет було створено.

Під час поїздки до брата в США на початку 1960-х років, Бйорн Якобсон побачив дещо, що викликало його захват. Це крісло для дитини, нічого подібного він не бачив у Швеції. Бйорн привіз крісло-шезлонг для новонародженого племінника, з якими він часто няньчився. Коли Бйорн побачив, як малюкові подобається ця штука, він вирішив удосконалити і випустити свій дитячий шезлонг.
Бьорну вдалося знайти виробника для рами шезлонга, сидіння було зроблено з куплених у магазині тканин. Виробництво почалося, але продажі були жалюгідними.
Авторитетні лікарі з Європи заговорили про шезлонг, який, наче кокон, обволікає малюка, водночас ергономічний, як гойдалка.
  Бйорн і його дружина, дизайнерка текстилю та арт-директорка, батьки чотирьох дітей, кожен з яких послужив натхненням для нових продуктів.

  Розгойдуватися в ньому малюк міг самостійно, бовтаючи ніжками і рухаючись тілом, розвиваючи моторику і баланс тіла. Незабаром шезлонги стали справжнім хітом. Шезлонг Babybjorn купити захотіли батьки у Швеції, а потім і в країнах Європи, потім в Японії, і в кінцевому підсумку навіть у США.

Перелікуємо основні та постйні переваги цього девайсу:

  • ергономічний,
  • мінімалістичний,
  • виключно з безпечних матеріалів,
  • дуже легко складається
  • змінює нахил спинки - тобто росте з малюком -ну чи не геніально придумано та втілено Бйорном?


  Безпека і якість - ось стала запорука популярності Babybjorn. Абсолютно все продумано до дрібниць. Весь текстиль Oeko-Tex® для не алергенний під час зіткнення зі шкірою малюка. Водяні фарби для фарбування іграшок на шезлонгу нешкідливі, якщо "випробувати" їх на смак.

Шезлонг розрахований на дітей віком від до 3 років. Але, але!.. ми радимо його з 1 місяця і не впевнені, що 3-річній дитині буде там цікаво чи так само зручно.. На наш погляд, термін користання ним все ж коротший, аніж заявлено.
В нашому прокаті ви можете забронювати та взяти в оренду шезлонг baby Bjorn Balance, історія успіху якого сягає майже 60 років. До речі, різні кольори шезлонгу прийдуться до будь-якого смаку.

  Щодо більш детальної інформації - ознайомтесь на сторінці шезлонгу.
Але порада одна - не зволікайте та беріть і тестуйте шезлонг. Це одна з тих речей, яка варта уваги і зовсім не варта придбання.