укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Для чого потрібен молоковідсмоктувач?

На жаль, трапляються ситуації, коли виникають труднощі з грудним годуванням. Болі, дискомфорт, хвороба мами або тимчасове віддалення малюка від мами ... Різних причин може бути безліч, м але давайте розглянемо, коли дійсно таке зручне винахід як молокоотсос може здорово виручити, а іноді і зберегти лактацію.


На жаль, трапляються ситуації, коли виникають труднощі з грудним годуванням. Болі, дискомфорт, хвороба мами або тимчасове віддалення малюка від мами... Різних причин може бути безліч, м але давайте розглянемо, коли дійсно таке зручне винахід як молокоотсос може здорово виручити, а іноді і зберегти лактацію.

Оскільки молоковідсмоктувач іноді потрібен не надовго, не завжди є резон купувати, доцільніше взяти молокоотсос напрокат.
Молоковідсмоктувач - пристрій спеціально призначене для зціджування грудного молока. У нашому прокаті в наявності електричні молокоотсоси ТМ Medela (Швейцарія). Молоковідсмоктувачі цієї фірми здатні максимально ніжно і ефективно зцідити молоко.

 Оскільки молоковідсмоктувач іноді потрібен не надовго, не завжди є резон купувати, доцільніше взяти молокоотсос напрокат.

Молоковідсмоктувач - чудовий помічник у деяких складних ситуаціях, а саме:

- Якщо почався сильний прилив молока. Щоб уникнути лактостазу і застою молока, мамі слід зціджувати. Електричний молокоотсос чудово впорається з цим завданням.

- Якщо малюк і мама якийсь час не разом і щоб молочко не пропало, необхідний постійний відтік молока з грудей. У нашому прокаті є електричний молоковідсмоктувач Medela Mini Elecrtric, який максимально близько імітує процес смоктання грудей малюком.

- Якщо дитинка з якоїсь причини відмовляється брати груди, а годувати малюка все одно потрібно. Хворий, або недоношений малюк може не брати груди, але позбавляти його маминого молочка можна. І в такому випадку молоко можна легко зціджувати і годувати з пляшечки.

- Якщо мамі необхідно відлучитися, малюка все одно можуть годувати грудним молоком. Зціджуватися за допомогою електричного молоковідсмоктувача швидше і простіше, ніж вручну, адже молокоотсос створює вакуум і масажує груди, забезпечуючи приплив молока.

- Якщо у мами проблеми з грудьми - тугі груди, не розроблений сосок, є тріщини на сосках. Тоді годування стає мукою для мами і малюка. Зціджування молока молокоотсосом забезпечить необхідне харчування малюкові і допоможе мамі вирішити проблему з грудьми.

Бажаємо вам, любі матусі, приємного та щасливого грудного вигодовування!

 

ваш Baby Service :)