укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Як вибрати заколисуючий центр для малюка? Секрети правильного вибору

Гойдалки та центри, що гойдають, для новонароджених - секрети вибору від професіоналів

Гойдалки та центри, що заколисують, - як вибрати найкраще для свого малюка?

          Один з найцікавіших на наш погляд гаджетів для новонароджених і молодих батьків - це гойдалки, вони ж центри, що гойдають, гойдалки для новонароджених. Імен багато, суть одна - якийсь пристрій укачає вашого малюка, причому і розважить, якщо треба.

 

Одні стверджують, що це все марно – навіщо заколисувати і привчати, а раптом потім треба буде качати до року? Відповімо відразу - в період доношування, а це як стверджують перинатальні психологи - перші 3-4 місяці дитині просто необхідний схожий режим, в якому він прожив 9 місяців в утробі матері. Тому похитування, захитування, білий шум - це для малюка сигнали "що все добре, я в безпеці, все як раніше."

Їжачок

 

 

    Для опонентів і тих, хто стверджують, що потрібно заколисувати дитину в міру необхідності і для цього є 2 руки у мами та 2 руки у тата - побажаємо тільки сталевого терпіння та сил! Адже через 2-3 місяці після народження, у мами все ж таки виникає іноді бажання спустити з рук своє дитя і півгодини позайматися особистими або домашніми справами. Ну, чесно, ми ж не в раю живемо, де від погляду на каструлю в ній з'являється борщ сам по собі)

  

Отже, як же вибрати і визначити, який центр, що заколисує, - найкращий? Ділимося секретами вибору.

 

     Кращою гойдалкою буде та, в якій:

   а) дитина лежатиме. Тобто йому буде зручно. Тому анатомічні ложементи - як у центрах Fisher Price (Щеня, Зоряне Сяйво new, інше), як правило, підходять і зручні всім, і навіть 7-денному крихті, який ось 2 години як виписався з пологового будинку . Підголівники є скрізь, вкладиші – у багатьох гойдалках. Сама люлька із пластику і тверда, отже спинка малюка підтримується, не провисає; нахил люльки такий, що навантаження на поперековий відділ немає, дитина не сидить. У міру зростання нахил люльки можна поміняти і підняти її. Захитують вперед/назад і вправо/ліворуч. Такі гойдалки місця на підлозі займають трохи більше метра.

 

   б) у якій сподобається хитатися дитині. У цьому плані MamaRoo від 4moms - попереду всієї планети. Тільки в цих центрах, що закачують, творці змогли досягти максимум природних варіантів заколисування при невеликих габаритах гойдалки. І що важливо, заколисування проводиться безшумно. Імітація танців, стрибків кенгуру, морських хвиль, їзди машиною і це не все, що ви зможете запропонувати малюкові. Люлька м'яка, дитина як у слінгу чи шезлонгу. Для більшої зручності зовсім малюкам потрібен вкладиш. Нахил люльки регулюється плавно.

    в) Якщо місця в квартирі небагато, то в першу чергу варто подумати про такі гойдалки, які вам не заважатимуть. Компактні або "кухонні" гойдалки від Bright Starts, Ingenuity Їжачок, Сахара) - саме те! Місця займають мінімум, а заколисують відмінно. Качають вперед/назад. Працюють від батарейок, але це не страшно. У центрах, що закачують, від Bright Starts використовується хитра технологія і акумуляторів вистачає надовго.

 

Порада № 1: крім зручності та краси, гойдалка повинна радувати дитину цікавостями. Це перші місяць-два вона потрібна для заколисування на сон, а малюк старшого віку вже довше не спить і хоче за чимось спостерігати, щось чіпати і слухати. Мобіль з дзеркалом, як у Панді- цікавий буде вдень, мобіль з проектором - захопить увечері, іграшки, що рухаються, або столик з брязкальцями теж знадобляться. І звичайно ж музика - чим її більше та чистіше мелодії, тим краще!

 

Порада № 2: напевно у вас все одно виникло питання - так як же знайти і визначити саму відповідну гойдалку своєму малюкові? А ніяк, доки не спробуєте. За нашими багаторічними спостереженнями, 80% дітей влаштовує кочення ліворуч-праворуч, ще 10% подобається як завгодно, але інакше. І останні 10% все одно віддадуть перевагу маминим рукам.

 

До якого числа належить ваш малюк не знаєте навіть ви. Не райрозумніше - це намагатися купити гойдалку для новонародженого на власний розсуд, потім шукати іншу або сумувати, що ця не підійшла і гроші - на вітер (адже гроші чималі).

 

 Мамару 4Moms

 

        Прокат гойдалки в цій ситуації:

• можливість випробувати різні моделі;

• підібрати максимально підходящу під потреби кожного віку малюка;

• залишитися задоволеним, що й гойдалка в житті була, і ви заплатили за це задоволення не 5000-9000 грн, а 500-3000 грн!

 

У нашому асортименті ви знайдете найрізноманітніші, функціональні та мобільні, ніжні та яскраві гойдалки - переконайтеся самі!

 

Вдалого вибору!