укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565 79 02
  • (050) 420 82 42

Яку коляску можна взяти у літак? Часті запитання

Коляски для літаків. Який візок взяти в літак?

 Мандруючи з маленькою дитиною в літаках, особливо вперше, у молодих батьків виникає безліч питань. Як поводитиметься малюк? Що зробити, щоб переліт пройшов легше? Як розважити – питань може бути багато. Якщо переліт з дитиною до 3 років, окремою темою для головного болю може бути питання з коляскою. Який візок взяти, щоб дозволили перелетіти і не платити за багаж, вилітаючи з України? Де взяти такий візок, особливо, якщо він потрібний ненадовго? Щойно в Україні запровадили безвіз, нашим співвітчизникам полегшало подорожувати. І тепер переліт із дитиною – часте явище. У статті ми відповімо на найчастіші питання при перельоті з малюком. Також є корисна таблиця – Норми провезення багажу в Україні.

Чи можна брати дитячий візок у літак?

Так, дитячий візок можна брати з собою при перельоті. Залежно від ваги, розмірів та конструкції її можна перевозити в салоні або в багажному відділенні літака. Якщо габарити (висота, ширина, довжина) коляски у складеному вигляді та її вага не перевищують встановлені норми для ручної поклажі, ви зможете взяти її в салон літака. При цьому необхідно запакувати її в чохол. коляска тростина напрокат для перельоту.

 Якщо вага та розміри коляски перевищують норми ручної поклажі, вона перевозитиметься у багажному відділенні. Візок, який складається в «тростину», деякі авіакомпанії дозволяють використовувати аж до самого трапу літака, де його необхідно буде здати для завантаження в багажне відділення. Після прильоту її видадуть вам одразу біля трапу до літака.

Ручна поклажа — багаж, який пасажир бере із собою до салону літака і за який несе відповідальність самостійно. Коляски-тростини мають особливість - компактно складатися, і по довжині не перевищують допустимих 115 см за довжиною.

 Який візок можна взяти в ручну поклажу?

 Але ще спокійніше, як правило, якщо ваш візок весь час з вами. Не всі коляски можна брати в ручну поклажу, а тільки ті, які відповідають нормі габаритів. Кожна авіакомпанія має нормативи для кожного типу літаків. Щоб переконатися, що вас допустять на рейс з дитячою коляскою, рекомендуємо заздалегідь узгодити її перевезення з авіаперевізником. Для цього зверніться до нашої служби підтримки не пізніше ніж за 48 годин до вильоту.

Коляски Carello Pilot легко та безперешкодно проходять жорсткий відбір відповідно до габаритів. Компактно складені вони перевозяться як валізка. Окрім незначних габаритів, ці коляски радують можливістю опускати спинку для сну до 175 градусів, забезпечуючи цим комфортний сон маленького мандрівника. Норми провезення багажу міжнародних авіакампаній візок в літак-ручна поклажа Лоукост Wizzair має різні норми провезення багажу, залежно від того, чи це ВіззЕйр-Угорщина чи ВіззЕйр-Україна. З лоукост-авіакомпаній лише ВіззЕйр-Угорщина та ВіззЕйр-Болгарія частково стягують плату за ручну поклажу, причому навіть тут є свій поділ: мале місце ручної поклажі (до 42x32x25см до 10кг) - безкоштовно звичайне місце ручної поклажі (до 56x45x25 см до 10кг) – 10-12.

BabyZZ D200 також компактна, але трохи більша за Пілот. У ручну покладь її можуть не взяти через габарити, але це не пливає на задоволення від  керування та використання візочка.

коляска Carello Pilot

 

Норми провезення ручної поклажі для Ukrainian International Airlines: Норма провезення ручної поклажі літаками Embraer-145: 1 місце вагою до 5 кг, максимальний розмір – 105 см (55х35х1

Взяти коляску напрокат для літака - просто, зателефонувавши нам: 050 420 82 42, 067 565 79 02.

Дуже зручні при реєстрації в аеропорту для батьків та малюків такі речі, як ергорюкзаки. Приємної вам подорожі!

 

Ваш Baby Service Дніпро