укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Чому бізіборд - найкраща розвиваюча іграшка?

 

 Розвиваючі іграшки очима дитини та дорослого

 

У вас бувало таке, що довго-довго вибираєте іграшку дитині, купуєте на ваш погляд яскраву, красиву, а він лише удостоїть її поглядом, пограє ну хвилин 7, і то в перший день, а потім забуде, віддаючи перевагу своїм улюбленим пакетикам, кришечкам, замочки та такі заборонені коробочки? Можете не відповідати, самі знаємо, що це стандартна ситуація для всіх батьків, малюкам яких 7 місяців і більше. Жодна новомодна, інтерактивна, світломузична, російсько-англо-іспано-мовна іграшка не замінить побутовий інтерес до всіх заборонених замків, ручок, вимикачів, шпінгалетів, до поліетиленових пляшок та інших принад кожної квартири.

 

 бізіборд Машинка

Дитина сама вибирає, що їй цікавіше зараз, кожен малюк намагається задовольнити природну допитливість. І якщо ми вважаємо, що дитина не грається/не любить іграшки, то це говорить лише про те, що це ми – батьки, неправильно їх підбираємо. Це для нас немає нічого цікавого в липучці, кнопці на куртці або кришечці до пляшки, а у будь-якої "нормальної" дитини це викликає захоплення. Саме це лежить в основі методики Монтессорі – свобода пізнання.

 Двосторонній бізіборд- Машинка Booba Kiki– улюбленець нашого прокату

 

Дитині для розвитку необхідний максимальний контакт із навколишнім світом, тобто практика. А розповідати дитині про те, що можна, а що не можна і які наслідки – практично марно. Одна з переваг методики Монтессорі це те, що дитину не потрібно ні до чого примушувати, адже малюк сам намагатиметься пізнати і випробувати щось нове. Батьки повинні лише створити умови та обставини, за яких дитина буде гармонійно, природно пізнавати цей світ. Часом, в умовах сучасної швидкості життя та в габаритах звичайної квартири весь день ловити дитину, яка пізнає світ і розвиває свою моторику на прикладі відкриття комода – небезпечно та й складно. Максимум користі та

ефекту буде від тих ігор, в які дитина грає не з примусу. Хочете, щоб ваш малюк радував вас раннім розвитком, пропонуйте, що його захоплює, захоплює! І рахунок можна вивчити до 2-3 років, якщо поставити собі за мету, за умови грамотно підібраного формату.

 Що таке бізіборди? 

Бізіборд - це (дослівно від англ. busy board "зайнятий дошкою") - дошка, що розвиває, створена за методикою Монтессорі, що включає в себе природні елементи побуту для розвитку моторики, сенсорики, основ логіки і рахунки. Ідей і варіантів бізібордів - незліченна кількість, але, як кажуть, "не всі бізіборди однаково корисні".

 

 Що розвиває бізіборд у дітях?

 

  • Розвиток дрібної моторики, всіх видів захоплення – ось вона пальчикова гімнастика як основа розвитку мови
  • Мислення, логіка, пам'ять, виявлення причинно-наслідкових зв'язків
  • Розвиток слуху, сенсорики, уваги
  • Розвиток творчих здібностей, фантазії
  • Навички рахування
  • Навчання побутовим навичкам - шнурівці, застібкам, включення/вимикання, відкриття/закриття,
  • Для кожного з вищезгаданих пунктів у бізіборді є кілька елементів, які вже цікаві дитині.

 

 

  Кому цікаві бізіборди?

 

 

Малюкам від 7-8 місяців і до 3-4 років. Хоча ні, дорослі теж зависають)

З 7 місяців до 1, 5 років активно розвивається дрібна моторика, яка стимулює подальший розвиток мови. Після 1 року починає розвиватися логіка, прості причинно-наслідкові зв'язки, наскільки це можливо. І на допомогу цьому в бізібордах такі корисні елементи як:

- Дверцята, шестерні розвивають це розуміння;

- різноманітні види дверей та замочки сприяють формуванню різних типів захоплення маленькими пальчиками;

- Коліщатка, крутилки, кнопки, та ланцюжки;

- вимикач, ліхтарик, штекер;

- блискавки, шнурівка, липучка та в'язка з намистинами;

- Ксилофон, дзвіночок та велосипедний дзвінок.

 

Для діток дорослішого віку цікаві бізібоорди Kolotata Бізікід, де є ріноманітні застібки та світлодіодна панель.

           Більше 20 ігрових елементів, що розвивають логіку, моторику, сенсорику, слух, мислення, увагу - і це тільки на одній стороні!! Ну хіба це не найвища дитяча мрія?

           З іншого боку - геоборд, годинник, лабіринти, крейдяна дошка для малювання.

 

5 причин купити бізіборд

 

• Пізнавати світ і розвиватися безпечно та захоплююче! Тепер не треба бігати різними кутами квартири, щоб награтися, не потрібно вислуховувати крики суворої мами, вереск бабусі при наближенні до вимикача - тепер все в одному місці!! Зібрано та продумано до дрібниць, безпечно розташоване, з любов'ю зроблено.

 

• Бізіборди визнані найкращими та найбажанішими подарунками на день народження малюків. Не знаєте чим здивувати, що подарувати надовго та ефектно на перший день народження? Звичайно ж, бізі - найвірніший варіант!

 

• Екологічні та безпечні дошки, що розвивають - незамінні для природної допитливості, для гармонійного розвитку. Це не іграшка із серії "мій тато поєднав все, що було в коморі". Це справді якісна екологічна іграшка.

А тепер теж важливий момент... Ви можете собі уявити захоплену грою, захоплену дитину? А якщо це ще й ваша дитина? А тепер уявіть, скільки вільного часу у вас з'явиться! Не 5 хвилин, чесно, більше, набагато більше.

 

Бізіборд - найкраща розвиваюча іграшка

 бізіборд Kolotata

• Так, за вартістю така іграшка дорівнює декільком, але навіщо купувати не одну іграшку і сумніватися чи сподобається ні, якщо можна купити одну, інтерес до якої гарантований!

 

Тільки екологічні, у виробництві яких застосовуються нешкідливі фарби на водній основі, безпечні ігрові елементи можна запропонувати малюкам для ігор та розвитку. У Прокаті Baby Service поряд з іншими товарами ми за традицією пропонуємо нашим клієнтам найкраще. Ми не ганяємося за низькою ціною, ми пропонуємо те, що пройшло довге тестування і може далі відчувати натиск дитячих умілих ручок.

 

Бізіборд - це концентрація дитячих інтересів, це найнасиченіша дитяча іграшка з усіх можливих, це справжнє дитяче захоплення в чистому вигляді!