укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Статті сайту

В чому секрет успіху шезлонгу Baby Bjorn Balance?

05/07/2023
Чесно скажемо, цей девайс Baby Bjorn Balance, ми не з першого погляду розгледіли та зачарувались. На перший погляд, зовсім не технологічна новинка на ринку дитячих товарів була непримітною, занадто аскетичною та доволі простою.   Отже, трохи поринемо в історію та дізнаємось, як цей гаджет було створено.

Жовтяниця новонародженого - що це та як лікувати?

04/02/2020
Жовтяниця у новонароджених: коли яка виникає У дітей віком до 1 місяця відбувається повне вдосконалення травної системи. Крім того, відбуваються специфічні процеси в кістковому мозку та кровотворній системі – руйнується фетальний гемоглобін та утворюється так званий дорослий гемоглобін. Одним із продуктів розпаду є жовчний продукт білірубін, який на ...

Автокрісла: все За и Против

05/11/2018
Якщо Ви цікавитесь питаннями про автокрісла, але не знаєте з чого почати розбиратись, ознайомтесть з нашим досвідом та відповідями на часті питання

12 частих запитань про автокрісла

29/08/2018
Навіщо потрібні автокрісла? 12 важливих питань від батьків під час вибору автокрісла. Нам ставлять питання про автокрісла, ми охоче консультуємо та ділимося величезним досвідом роботи понад 8 років. Відповідаємо на найчастіші запитання у статті.

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

    Дорогі мами й тата!

Всім відомо наскільки зараз переповнений ринок дитячих товарів для догляду за малюками, для їх розвитку та організації дозвілля. Купити можна все, що тільки прийде на розум! Автокрісла, ваги, манежі, шезлонги, коляски, ліжечка, гойдалки, батути, стільчики для годування. А яка кількість розвиваючих іграшок запропоновано світовими виробниками!


  Безумовно, кожен батько прагне подарувати своїй крихітці все найкраще. Однак, у цього різноманіття є й інша сторона медалі - ціна. Якісні товари, вимагають чималих витрат. І якщо ліжечком Ви будете користуватися «до переможного», то, наприклад, ходунки, розраховані на обмежену кількість часу. До певного віку ними ще можна користуватися, а після - вже пізно. Для того, щоб Ваші вкладення були повністю виправдані, доцільніше брати такі «тимчасові» речі в ОРЕНДУ.