укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565 79 02
  • (050) 420 82 42

Статті сайту

В чому секрет успіху шезлонгу Baby Bjorn Balance?

05/07/2023
Чесно скажемо, цей девайс Baby Bjorn Balance, ми не з першого погляду розгледіли та зачарувались. На перший погляд, зовсім не технологічна новинка на ринку дитячих товарів була непримітною, занадто аскетичною та доволі простою.   Отже, трохи поринемо в історію та дізнаємось, як цей гаджет було створено.

Жовтяниця новонародженого - що це та як лікувати?

04/02/2020
Жовтяниця у новонароджених: коли яка виникає У дітей віком до 1 місяця відбувається повне вдосконалення травної системи. Крім того, відбуваються специфічні процеси в кістковому мозку та кровотворній системі – руйнується фетальний гемоглобін та утворюється так званий дорослий гемоглобін. Одним із продуктів розпаду є жовчний продукт білірубін, який на ...

Автокрісла: все За и Против

05/11/2018
Якщо Ви цікавитесь питаннями про автокрісла, але не знаєте з чого почати розбиратись, ознайомтесть з нашим досвідом та відповідями на часті питання

12 частих запитань про автокрісла

29/08/2018
Навіщо потрібні автокрісла? 12 важливих питань від батьків під час вибору автокрісла. Нам ставлять питання про автокрісла, ми охоче консультуємо та ділимося величезним досвідом роботи понад 8 років. Відповідаємо на найчастіші запитання у статті.

Автокрісла - як вибрати правильне. Секрети вибору при покупці

30/10/2017
Звістно, що кожен з вас хоче купити «найкраще автокрісло». Однак поки не існує одного єдиного кращого сидіння для всіх дітей. І, тим не менш, ви легко зможете вибрати ідеальне автокрісло саме для вашого малюка. І зробити цей вибір дуже просто! Ділимося секретами вибору при покупці автокрісла.  

Для чого потрібен молоковідсмоктувач?

На жаль, трапляються ситуації, коли виникають труднощі з грудним годуванням. Болі, дискомфорт, хвороба мами або тимчасове віддалення малюка від мами ... Різних причин може бути безліч, м але давайте розглянемо, коли дійсно таке зручне винахід як молокоотсос може здорово виручити, а іноді і зберегти лактацію.

Зважуємо малюка - як це правильно зробити

00/00/0000
 Прокат дитячих товарів Baby Service накопичив чималий досвід при зважуванні новонароджених. Кожен день ми розповідаємо, як користуватися дитячими вагами, як зважувати новонародженого. Хочемо поділитися досвідом зважування малюків з новоспеченими і майбутніми батьками. Отже, що потрібно зробити, щоб правильно зважити малечу:

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

00/00/0000
Дорогі мами й тата! Всім відомо наскільки зараз переповнений ринок дитячих товарів для догляду за малюками, для їх розвитку та організації дозвілля. Купити можна все, що тільки прийде на розум! Автокрісла, ваги, манежі, шезлонги, коляски, ліжечка, гойдалки, батути, стільчики для годування. А яка кількість розвиваючих іграшок запропоновано світовими виробн ...

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

    Дорогі мами й тата!

Всім відомо наскільки зараз переповнений ринок дитячих товарів для догляду за малюками, для їх розвитку та організації дозвілля. Купити можна все, що тільки прийде на розум! Автокрісла, ваги, манежі, шезлонги, коляски, ліжечка, гойдалки, батути, стільчики для годування. А яка кількість розвиваючих іграшок запропоновано світовими виробниками!


  Безумовно, кожен батько прагне подарувати своїй крихітці все найкраще. Однак, у цього різноманіття є й інша сторона медалі - ціна. Якісні товари, вимагають чималих витрат. І якщо ліжечком Ви будете користуватися «до переможного», то, наприклад, ходунки, розраховані на обмежену кількість часу. До певного віку ними ще можна користуватися, а після - вже пізно. Для того, щоб Ваші вкладення були повністю виправдані, доцільніше брати такі «тимчасові» речі в ОРЕНДУ.