укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565 79 02
  • (050) 420 82 42

Статті сайту

Автокрісла - як вибрати правильне. Секрети вибору при покупці

30/10/2017
Звістно, що кожен з вас хоче купити «найкраще автокрісло». Однак поки не існує одного єдиного кращого сидіння для всіх дітей. І, тим не менш, ви легко зможете вибрати ідеальне автокрісло саме для вашого малюка. І зробити цей вибір дуже просто! Ділимося секретами вибору при покупці автокрісла.  

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

    Дорогі мами й тата!

Всім відомо наскільки зараз переповнений ринок дитячих товарів для догляду за малюками, для їх розвитку та організації дозвілля. Купити можна все, що тільки прийде на розум! Автокрісла, ваги, манежі, шезлонги, коляски, ліжечка, гойдалки, батути, стільчики для годування. А яка кількість розвиваючих іграшок запропоновано світовими виробниками!


  Безумовно, кожен батько прагне подарувати своїй крихітці все найкраще. Однак, у цього різноманіття є й інша сторона медалі - ціна. Якісні товари, вимагають чималих витрат. І якщо ліжечком Ви будете користуватися «до переможного», то, наприклад, ходунки, розраховані на обмежену кількість часу. До певного віку ними ще можна користуватися, а після - вже пізно. Для того, щоб Ваші вкладення були повністю виправдані, доцільніше брати такі «тимчасові» речі в ОРЕНДУ.