укррус

Телефони у Дніпрі

  • (067) 565-79-02
  • (050) 420-82-42

Статті сайту

Для чого потрібен молоковідсмоктувач?

На жаль, трапляються ситуації, коли виникають труднощі з грудним годуванням. Болі, дискомфорт, хвороба мами або тимчасове віддалення малюка від мами ... Різних причин може бути безліч, м але давайте розглянемо, коли дійсно таке зручне винахід як молокоотсос може здорово виручити, а іноді і зберегти лактацію.

Зважуємо малюка - як це правильно зробити

00/00/0000
 Прокат дитячих товарів Baby Service накопичив чималий досвід при зважуванні новонароджених. Кожен день ми розповідаємо, як користуватися дитячими вагами, як зважувати новонародженого. Хочемо поділитися досвідом зважування малюків з новоспеченими і майбутніми батьками. Отже, що потрібно зробити, щоб правильно зважити малечу:

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

    Дорогі мами й тата!

Всім відомо наскільки зараз переповнений ринок дитячих товарів для догляду за малюками, для їх розвитку та організації дозвілля. Купити можна все, що тільки прийде на розум! Автокрісла, ваги, манежі, шезлонги, коляски, ліжечка, гойдалки, батути, стільчики для годування. А яка кількість розвиваючих іграшок запропоновано світовими виробниками!


  Безумовно, кожен батько прагне подарувати своїй крихітці все найкраще. Однак, у цього різноманіття є й інша сторона медалі - ціна. Якісні товари, вимагають чималих витрат. І якщо ліжечком Ви будете користуватися «до переможного», то, наприклад, ходунки, розраховані на обмежену кількість часу. До певного віку ними ще можна користуватися, а після - вже пізно. Для того, щоб Ваші вкладення були повністю виправдані, доцільніше брати такі «тимчасові» речі в ОРЕНДУ.