укррус

Телефони у Дніпрі

  • (050) 420-82-42
  • (067) 565-79-02
  • (096) 77-49-490
всі телефони

Статті сайту

Автокрісла - як вибрати правильне. Секрети вибору при покупці

30/10/2017
Звістно, що кожен з вас хоче купити «найкраще автокрісло». Однак поки не існує одного єдиного кращого сидіння для всіх дітей. І, тим не менш, ви легко зможете вибрати ідеальне автокрісло саме для вашого малюка. І зробити цей вибір дуже просто! Ділимося секретами вибору при покупці автокрісла.  

Для чого потрібен молоковідсмоктувач?

На жаль, трапляються ситуації, коли виникають труднощі з грудним годуванням. Болі, дискомфорт, хвороба мами або тимчасове віддалення малюка від мами ... Різних причин може бути безліч, м але давайте розглянемо, коли дійсно таке зручне винахід як молокоотсос може здорово виручити, а іноді і зберегти лактацію.

Навіщо потрібен прокат дитячих товарів

    Дорогі мами й тата!

Всім відомо наскільки зараз переповнений ринок дитячих товарів для догляду за малюками, для їх розвитку та організації дозвілля. Купити можна все, що тільки прийде на розум! Автокрісла, ваги, манежі, шезлонги, коляски, ліжечка, гойдалки, батути, стільчики для годування. А яка кількість розвиваючих іграшок запропоновано світовими виробниками!


  Безумовно, кожен батько прагне подарувати своїй крихітці все найкраще. Однак, у цього різноманіття є й інша сторона медалі - ціна. Якісні товари, вимагають чималих витрат. І якщо ліжечком Ви будете користуватися «до переможного», то, наприклад, ходунки, розраховані на обмежену кількість часу. До певного віку ними ще можна користуватися, а після - вже пізно. Для того, щоб Ваші вкладення були повністю виправдані, доцільніше брати такі «тимчасові» речі в ОРЕНДУ.